Bo som en konge er over for denne gangen, men er tilbake igjen neste år!
Bo som en konge på slott og herregårder 2026
Bo som en konge er kampanjen der du bor på fantastiske slott og herregårder til uslåelige priser. Book 4- og 5-stjerners slott og herregårder fra ~900 kr per rom inkl. frokost. Ønsker du å gjøre noe ekstra spesielt og samtidig nyte fantastisk mat, kan du booke Bo som en konge med middagspakke. Her er 3-retters middag for to personer, overnatting og frokost inkludert fra ~1 880 kr per dobbeltrom.
Inkl. frokost: ~900 kr per dobbeltrom på 4- og 5-stjerners slott og herregårder
Middagspakke, inkl. frokost: ~1 880 kr per rom på 4- og 5-stjerners slott og herregårder
Nyt en herlig weekend i vakre omgivelser
Kampanjen gir deg den perfekte muligheten til å booke en flott slotsweekend, hvor du kan nyte god mat, vakker natur og romantiske omgivelser. Benytt sjansen til å skjemme bort både deg selv og noen du er glad i – til en uslåelig pris.
Når gjelder kampanjen Bo som en konge?
Kampanjen pågår fra 9. februar – 21. juni 2026 med ankomster fra 10. februar til 21. juni 2026. Så sørg for å booke disse utvalgte, populære slottene, herregårdene og gjestgiveriene rundt om i Sverige.
*Prisene i Bo som en konge er basert per rom/natt – inkl. moms og ekskl. serviceavgifter. Serviceavgiften er ~77 kr for 1 natt og ~97 kr for 2 eller flere netter. Prisene angir alltid om de er beregnet inkl. eller ekskl. lokal skatt. Avbestilling er mulig innen kl. 18.00 2 dager før ankomst.