Coswig (Anhalt)

Coswig (Anhalt)

Du søkte etterCoswig (Anhalt)

toggle searchbox
../../..

15 fundet Coswig (Anhalt) fundet

8.9 /10 Veldig bra

Tyskland › Sachsen-Anhalt › Wittenberg · 13.2 km fra Coswig (Anhalt) Vis på kartet
  • Gratis avbestilling
    Du kan avbestille uten kostnad frem til 12:00 2 dager før ankomst
  • Betale på stedet
  • sentral beliggenhet
  • moderne utstyr
  • Wi-Fi er tilgjengelig gratis

Utsolgt for den valgte perioden

Utsolgt til neste helg

Tyskland › Oranienbaum-Wörlitz · 5.2 km fra Coswig (Anhalt) Vis på kartet
  • Inkludert frokost
  • Gratis avbestilling
    De spesifikke avbestillingsbetingelsene er basert på ankomstdatoen din. I løpet av den første fasen av bestillingen vil vi vise deg den nøyaktige fristen du kan avbestille kostnadsfritt.
  • Nær offentlig transport
  • Tett på historisk park
  • Gåavstand til museer

Utsolgt for den valgte perioden

Utsolgt til neste helg

Tyskland › Oranienbaum-Wörlitz · 5.6 km fra Coswig (Anhalt) Vis på kartet
  • Inkludert frokost
  • Gratis avbestilling
    De spesifikke avbestillingsbetingelsene er basert på ankomstdatoen din. I løpet av den første fasen av bestillingen vil vi vise deg den nøyaktige fristen du kan avbestille kostnadsfritt.
  • Betale på stedet
  • Nær offentlig transport
  • Kort vei til Wörlitz Park
  • Oppdag slott og museer til fots

Utsolgt for den valgte perioden

Utsolgt til neste helg

Tyskland › Sachsen-Anhalt › Wittenberg · 9.9 km fra Coswig (Anhalt) Vis på kartet
  • Gratis avbestilling
    De spesifikke avbestillingsbetingelsene er basert på ankomstdatoen din. I løpet av den første fasen av bestillingen vil vi vise deg den nøyaktige fristen du kan avbestille kostnadsfritt.
  • Offentlig transport i nærheten
  • Kort vei til Wittenberg sentrum
  • Gåavstand til historiske steder

Utsolgt for den valgte perioden

Utsolgt til neste helg

Tyskland › Oranienbaum-Wörlitz · 5.7 km fra Coswig (Anhalt) Vis på kartet
  • Inkludert frokost
  • Betale på stedet
  • Gratis Wi-Fi
  • Restaurant
  • Badstue

Utsolgt for den valgte perioden

Utsolgt til neste helg

Tyskland › Sachsen-Anhalt › Wittenberg · 13 km fra Coswig (Anhalt) Vis på kartet
  • Gangavstand til Lutherhaus
  • Nær Stadtkirche Wittenberg
  • Offentlig transport i nærheten

Utsolgt for den valgte perioden

Tyskland › Sachsen-Anhalt › Wittenberg · 13 km fra Coswig (Anhalt) Vis på kartet
  • Gratis avbestilling
    De spesifikke avbestillingsbetingelsene er basert på ankomstdatoen din. I løpet av den første fasen av bestillingen vil vi vise deg den nøyaktige fristen du kan avbestille kostnadsfritt.
  • Betale på stedet
  • Offentlig transport rett ved
  • Nær historisk torg og museer
  • Omgitt av sykkel- og turstier

Utsolgt for den valgte perioden

Tyskland › Sachsen-Anhalt › Dessau · 16 km fra Coswig (Anhalt) Vis på kartet
  • Gratis avbestilling
    De spesifikke avbestillingsbetingelsene er basert på ankomstdatoen din. I løpet av den første fasen av bestillingen vil vi vise deg den nøyaktige fristen du kan avbestille kostnadsfritt.
  • Gratis Wi-Fi
  • Restaurant
  • Badstue

Utsolgt for den valgte perioden

Tyskland › Oranienbaum-Wörlitz · 8.9 km fra Coswig (Anhalt) Vis på kartet
  • Inkludert frokost
  • Gratis avbestilling
    De spesifikke avbestillingsbetingelsene er basert på ankomstdatoen din. I løpet av den første fasen av bestillingen vil vi vise deg den nøyaktige fristen du kan avbestille kostnadsfritt.
  • Gratis Wi-Fi
  • Restaurant
  • Sykkelutleie

Utsolgt for den valgte perioden

Tyskland › Sachsen-Anhalt › Wittenberg · 13.9 km fra Coswig (Anhalt) Vis på kartet
  • Gratis avbestilling
    De spesifikke avbestillingsbetingelsene er basert på ankomstdatoen din. I løpet av den første fasen av bestillingen vil vi vise deg den nøyaktige fristen du kan avbestille kostnadsfritt.
  • Nær offentlig transport
  • Kort vei til hovedtorget
  • Museer i gangavstand

Utsolgt for den valgte perioden

Utsolgt til neste helg

Finner hoteller ...

Oops! Noe gikk galt.

Du kan prøve igjen

Oppdater siden hvis det ikke fungerer.

Filtrer resultater

Filtrer

Filtrer resultater

Filtrer

Oops! Noe gikk galt.