Ekskl. turistskatt 29,87 kr. p.p.p.n. & servicegebyr 59 kr. per reservasjon
Viktig informasjon
Du kan avbestille uten kostnad frem til 18:00 1 dag før ankomst. Ved avbestilling efter kl. 18:00 1 dag før ankomst vil den første natten for reservasjonen bli belastet. Hvis du ikke kommer til hotellet og ikke har avbestillt vil du bli debitert den første natten av reservasjonen.
Astoria Hotel Antwerp er beleiligt plassert mellom den vakre grønne byparken, Antwerpen sentralstasjon og Antwerpen Zoo, er en av de eldste dyreparkene i verden. Kun 50 meter fra hotellet ligger den berømte Antwerp Diamond Center.
Utenfor hotellets dører går du direkte inn i hjertet av diamantdistriktet, som også er kjent som det jødiske kvarteret. Spaser blant de glitrende vindusutstillinger og besøke interessante diamantmuseum for å lære om byens historie. Besøk også den tradisjonelle fugle markedet som finner sted hver søndag i og rundt Teaterplassen for en annerledes opplevelse. På motemuseet MoMu kan du gjøre deg kjent med Antwerpens fremtredende moteindustri.
Om morgenen kan du nyte hotellets velsmakende frokostbuffé, og resten av dagen kan du bestille et utvalg av drikkevarer og snacks i lobbyen. I nærheten av hotellet finner du flere fine restauranter og kafeer hvor du kan spise en god lunsj eller middag.
Hotellets 66 rom har aircondition, og har gratis Wi-Fi, TV, telefon, safety box, og bad med badekar, dusj og toalett. Deluxe-rommene har dessuten en balkong med utsikt over byen.