Hotelfasiliteter
Populær på hotellet
- Restaurant
- Parkering
- Badstue
- Bar
- Hundvennlig hotel
- Resepsjon åpen 24/7
Ingen frokostbuffé uten cookies :) Mer informasjon om cookies
Du kan prøve igjen
Oppdater siden hvis det ikke fungerer.
Du kan prøve igjen
Oppdater siden hvis det ikke fungerer.
details are loading...
Du kan prøve igjen
Oppdater siden hvis det ikke fungerer.
Kalenderen lastes inn
Teksten blir automatisk oversatt og kan derfor være vanskelig å forstå.
Du bo i komfortable rommene på Hotel ANDERS Walsrode og nyte de vakre omgivelsene. Ta en tur til Lüneburger Heide, for eksempel, eller shoppe mye i Hannover. Har du lyst til å slappe av litt? Da bør du betale et besøk til hotellets spa.
ANDERS Hotel Hannover er et moderne 3-stjerners hotellet i landsbyen Walsrode. De komfortable rommene er utstyrt med en flatskjerm-TV, sittegruppe, gratis Wi-Fi og et bad med dusj, hårføner og toalett. Start dagen med en deilig frokost i hotellets restaurant. Hvis du ønsker å slappe av litt og slappe av, bør du absolutt besøke hotellets spa. Her kan du bestille massasje og ansiktsbehandlinger. Rund av dagen med en drink i den koselige hotellbaren s.
I landsbyen Walsrode finner du foran ANDERS Hotel Walsrode. Besøk her Weltvogelpark, den største fugleparken i verden! Marvel på de spesielle fugler på en fugl show eller hjelp omsorgspersoner ved mating. Hvis du ønsker å tilbringe et par hyggelige timer i naturen, et besøk til Lüneburger Heide byr seg. I Hannover vil du finne et bredt utvalg av butikker og museer før.
Innsjekking 15:00
Utsjekking 12:00
24-timers resepsjon
Tidlig innsjekk. Du kan ikke få tilgang til rommet tidligere, men du kan legge bagasjen din i resepsjonen.
Frokost på rommet 10 €
Mandag: 06:30 - 10:00
Tirsdag: 06:30 - 10:00
Onsdag: 06:30 - 10:00
Torsdag: 06:30 - 10:00
Fredag: 06:30 - 10:00
Lørdag: 06:30 - 10:00
Søndag: 06:30 - 11:00
Tillatt: I noen rom,i restauranten
Gratis
Hele hotellet er røykfritt
75
Du kan prøve på nytt ved å laste siden på nytt